Chatbot - to nejlepší pro vaše hosty

Získejte skvělé hodnocení

Posílejte Chatbota svým hostům nyní

Stačí jedna zpráva uložená v telefonu či přímo v Airbnb messengeru, kterou odešlete svým hostům. Vyzkoušejte sami, jak Chabot funguje, zde na tomto odkaze: http://bit.ly/chatbotprague 

Co je Chatbot?

Chatbot je automat vytvořený na Facebookové skupině "Your Stay in Prague", který všem cizincům po kliknutí na odkaz předává ty nejlepší doporučení dle jejich volby. Chatbot komunikuje vždy v přátelské rovině a cizince oslovuje jejich jménem. Obsahuje menu, neboli takový rozcestník, ve kterém si turista vybere to, co ho v daný moment zajímá. Komunikační vklákna Chatbota již nyní obsahují téměř všechna nejdůležitější doporučení na zajímavá místa, veřejnou dopravu či restaurace. 

0+
komunikačních vláken
0+
různých zpráv
0+
doporučení

Chatbot se stal hitem

Chatbot je opravdovým hitem a libí se hostům mnohem více, než vyhledávání informací na TripAdvisoru či jinde na webu. Jde o interkativní a osobní formu předávání doporučení. Lidé jsou konec konců na dovolené a chtějí se bavit. 

Proč ho posílat hostům?

Chatbot obsahuje více než 100 skvělých doporučení a tipů, které pomocí odkazu předáte svým hostům. Ušetříte spoustu času nepředáváním doporučení pokaždé osobně na checkinu. A hlavně si host sám ,,nakliká" jen to, co ho opravdu zajímá. Navíc má host u všech doporučení kompletní informace. Např. u restaurací nalezne fotografie, otevírací dobu a odkaz či telefon na rezervaci místa.

Magický odkaz

Pro komunikaci s Chatbotem stačí pouze kliknout na tento odkaz. Tento odkaz lze libovolně kopírovat a zasílat vašim hostům / klientům. Připravili jsme pro vás vzorovou zprávu, kterou si můžete zkopírovat a ihned komukoliv odeslat.

Vzor zprávy

Pro koho je Chatbot určen?

Kontaktuje nás nebo si rovnou stáhněte manuály ZDARMA.

Airbnb Hostitelé

Hotely a penziony

Infocentra

Kontakt

Projekt Your Stay in Prague patří do skupiny BnB Poradenství a All4bnb

Telefon

+420 774 624 014

E-mail

info@all4bnb.com

Společnost

www.all4bnb.com