Property management system

Proč ho potřebujete?

Máte správu vašich apartmánů maximálně pod kontrolou. Je to profesionální platforma, jejíž součástí je optimální sestava emailů, které chodí automaticky vašim hostům. Sestavu jsme vytvořili na základě mnohaleté zkušenosti s Airbnb podnikáním a konzultací s nejlepšími hostiteli. Výsledkem využívání automatické komunikace je úspora několika hodin týdně, úbytek mnoha starostí a naopak dokonalé hodnocení zajišťující skvělé umístění ve vyhledavači. Kromě toho mužete systém synchronizovat s dalšími rezervačními portály.

Vyzkoušet zdarma

Příjezdový formulář

Příjezdový formulář je důležitým pilířem automatické komunikace. Díky němu uvidíte v rezervačním systému všechny důležité informace na jednom místě. Přes tento formulář vyplněný vašimi hosty se dozvíte čas checkinu či checkoutu, údaje do deníku hostů, číslo letu a cokoliv dalšího si budete přát.

Více portálů a rezervací

Pokud využíváte více rezervačních portálů, než je pouze Airbnb či Booking, máte možnost je synchronizovat s naším PMS a vše vidět přehledně v jednom kalendáři. Naše PMS podporuje více než 100 rezervačních portálů. Využijte poptávky na všech dostupných portálech a zvyšte tak pravděpodobnost, že si hosté zarezervují právě váš apartmán.

Snadná implementace

Propojení systému s kalendářem Airbnb (či jinými platformami) trvá pouze několik minut. Airbnb umožňuje hostitelům vyexportovat kalendář a podporuje formát iCal, se kterým systém pracuje. Celý systém automatické komunikace nastavujeme maximálně do 48 hodin a vy ho poté můžete ihned plně využívat. 

All4BnB Airbnb BnB Poradenstvi

Efektivní systém

Díky propracovanému systému automatické komunikace a příjezdovému formuláři máte přehled o všech důležitých informacích o vašich hostech. Nevyměňujte si s hosty stovky zpráv a místo toho zapojte systém. Hostům pak stačí poslat jednu jedinou zprávu na Airbnb.

Služby pro hosty

Odchozí emaily obsahují mnoho užitečných informací, doporučení a služeb pro vaše hosty v rámci našeho projektu "Your Stay in Prague". Ten si dává za cíl ukázat vašim hostům to nejlepší z Prahy. Jedná se o online mapy či chatbota na Facebookové stránce, který komunikuje s vašimi hosty automaticky bez vašeho přičinění. Host má však vždy pocit, že mu doporučení předáváte vy jako hostitel, a vě většině případů vám dá skvělé hodnocení za hodnotu.

Vyzkoušet zdarma

Často kladené otázky

Pro dodatečné otázky napište na info@all4bnb.com

Mám pouze jeden či dva apartmány. Potřebuji systém All4BnB?

Ano, systém je vhodný pro jakéhokoliv hostitele, neboť nejenže vám šetří čas, ale také předává automaticky skrze emailovou komunikaci hodnotné informace vašim hostům.

Je možné si systém nejdříve vyzkoušet?

Ano, nabízíme vyzkoušení systému minimálně na měsíc zdarma. Jsme přesvědčeni o kvalitě naší služby a doufáme, že si ji oblíbíte stejně jako my.

Jaká je cena za používání systému?

Cenu kalkulujeme vždy podle počtu apartmánů. V průměru platí klienti 350 Kč / měsíc / apartmán.
Vyzkoušet zdarma