Zajištění checkinů a úklidů

Jak fungujeme s našimi klienty?

Máme strategicky umístěnou kancelář a klíče od všech apartmánů našich klientů. Zakládáme speciální facebookovou skupinu sloužící na komunikování s klientem. Hostitel se ozve, že potřebuje zařídit úklid a checkin, jelikož jede např. na víkend mimo Prahu, a my mu ve skupině vše potvrdíme. Poté nám zašle dodatečné info o checkinu a my se klientovi ještě jednou ozveme, že byl úklid a stejně tak checkin v pořádku vykonán a host spokojen.

Objednat checkinObjednat úklid
All4BnB Airbnb BnB Poradenstvi

Odpočiňte si od Airbnb

Pro většinu hostitelů je velkým problémem odjet, byť jen na prodloužený víkend, natož pak na plnohodnotnou dovolenou. Někteří hostitelé to sice zvládnou, avšak musejí řešit správu apartmánů na dálku a komunikovat denně se svými hosty. Svěřte své Airbnb nám a odpočiňte si na dovolené.

Airbnb není fulltime

Většina našich klientů koupila svou nemovitost jako vhodnou investici, která by jim měla díky Airbnb přinášet peníze. Mají však normální práci či jiné podnikání. Starost o apartmány je nelimituje v ostatních činnostech, neboť vědí, že All4BnB je zaskočí v době, kdy se jim zrovna nehodí předávat byty, či otevírat uklízečkám apartmány apod. 

Zajištění checkinu

Máme tým vyškolených checkinářek mluvících různými cizími jazyky. Nejedná se pouze o předání klíčů, ale o kontrolu úklidu, přátelské přivítání, sdělení důležitých informací a doporučeních. 

Zajištění úklidu

Čistota apartmánu je nezbytně nutná k úspěšnému a trvalému fungování na platformě Airbnb, a tak neustále školíme a kontrolujeme kvalitu provedených úklidů v apartmánech. Pokud nestíháte dodat prádlo - zapůjčíme vám naše.

úklid zajištění úklidu úklidové služby

Rozsah asistence

Asistenci hostitelům nabízíme v širším centru Prahy. Vzhledem k velké poptávce nemáme v této chvíli možnost zajistit hladký chod asistence mimo vymezenou hranici zobrazenou na mapě vlevo. Plně se soustředíme na centrum Prahy, kde je největší množství apartmánů a my zde máme zřízeno několik zazemí.

Objednat checkinObjednat úklid

Často kladené otázky

Pro dodatečné otázky napište na info@all4bnb.com

Kolik si účtujete za checkin?

Checkin stojí 400,- Kč a v případě delšího čekání na hosty (více jak 1h) si účtujeme příplatek 150,- Kč.

Kolik si účtujete za úklid?

Úklid je vždy stanoven individuálně podle velikosti a speciálních potřeb apartmánu. Cena za úklid se pohybuje od 420,- Kč.

Komunikujete s hosty, než přijedou do apartmánu?

Ano, s hosty komunikujeme, a to vždy a pouze po předchozí domluvě s klientem.

Můžu se spolehnout, že bude apartmán uklizen na 100 %?

Nevyužíváme úklidové společnosti, ale máme vlastní vyškolené pracovní síly a dvojí systém kontroly. Udělali jsme již více než 650 úklidů a vždy přijímáme zpětnou vazbu od samotných hostitelů, aby byl úklid vždy dokonalý.

Kdo od vás checkinuje naše hosty do apartmánu?

Máme vyškolené checkinářky, často vysokoškolačky se skvělou jazykovou vybaveností či zahraniční stážistky, které se pro tuto práci hodí, neboť studují povětšinou hotelový management, diplomacii, jazykové školy apod. Kdo bude zrovna checkinovat, vždy hlásíme hostiteli předem.

Jak je to s klíčema od mého apartmánu?

Klíče, které nám dlouhodobě svěříte, jsou uloženy u nás ve firmě pod zámkem a jsou vždy zapůjčeny checkinářce na daný checkin. Ta je poté svědomitě vrací zpět.