Pokud máte víc apartmánů, napište do poznámky, kolik chcete map / manuálů zaslat

Správa nemovitostí

Máme několikaleté zkušenosti se správou nemovitostí. Spravujeme jednotlivé apartmány i celé činžovní domy. Díky jedinečnému systému a přístupu ke klientům, se velmi odlišujeme od konkurenčních subjektů na trhu a to hlavně díky několikaletému know how a spolupráce s konzultační společností BnB Poradenstvím. 

Kontaktní formulář

Přivítáme za vás hosty

Máme tým vyškolených checkinářek mluvících různými cizími jazyky. Nejedná se pouze o předání klíčů, ale také o kontrolu úklidu, přátelské přivítání, sdělení důležitých informací a doporučení. 

Více informacíObjednat checkin

Uklidíme za vás

Víme, že čistota apartmánu je nezbytně nutná k trvale úspěšnému pronájmu na platformě Airbnb. Vždy kontrolujeme kvalitu provedených úklidů v apartmánech a garantujeme spokojenost hostů. Pokud nestíháte dodat své prádlo - je možnost zapůjčit vám naše.

Více informacíObjednat úklid
úklid zajištění úklidu úklidové služby
Checkin Airbnb BnB Poradenství

Poradenství a konzultace

Jana Komínová pronajímá na Airbnb již dlouhá léta. Na konzultacích s Janou se vždy dozvíte mnoho důležitých a praktických informací, které okamžitě můžete aplikovat. Poradenství je vhodné jak pro ty, kteří s Airbnb ještě nezačali, tak i pro pokročilejší hostitele či velké podnikatelské subjekty.

Property Management System

Online systém na profesionální správu apartmánů. Součástí je optimální sestava emailů a SMS, které chodí automaticky vašim hostům. Výsledkem je úspora času, starostí a možnost řízení pronájmů na dálku.

Více informacíVyzkoušet zdarma
All4BnB Airbnb BnB Poradenstvi

Online domovní kniha

Podnikejte s klidem. Ukážeme vám možnost, jak splnit legislativní povinnost "vedení knihy hostů" v apartmánu, a to jednoduše a automaticky. Systém vám rovněž generuje přehledy a platební příkazy pro městské části.

Více informacíVyzkoušet zdarma

Automatické posílání dat na cizineckou

Pokud je vaše ubytování registrováno u cizinecké policie a máte identifikační údaje, zautomatizujeme reporting na cizineckou policii. Hosté vyplňují a podepisují registrační lístky online už před příjezdem. Podnikání na Airbnb nikdy nebylo snazší.

Více informacíVyzkoušet zdarma

Aplikace pro hosty- Chatbot

Máte možnost ZDARMA distribuovat vašim hostům zábavnou aplikaci, která radí hostům co podnikat v Praze a nahrazuje běžného průvodce. Je to ověřený nástroj, který turisté ocení mnohem více než vyhledávání informací na TripAdvisoru či jinde na webu.

Ing. Jana Komínová
Ing. Jana Komínová
Zakladatelka BnB Poradenství - konzultační společnosti pro Airbnb hostitele

All4BnB slouží a pomáhá všem Airbnb hostitelům. Po letech získávání know-how v oboru a založení poradenské společnosti BnB Poradenství jsem se rozhodla pomáhat hostitelům i v mnoha dalších směrech. Vznikla tak celá řada služeb, které vám usnadní toto celkem náročné podnikání.:-)

0
Ubytovaných hostů
0
Fanoušků na FB
0
Spokojených klientů
0
Let zkušeností
Objednat ZDARMA

Jste zde poprvé?

Vyzkoušejte si náš checkin či úklid ZDARMA

V libovolném termínu vám zajistíme úklid vašeho apartmánu ZDARMA, či v době vaší nepřítomnosti přivítáme vaše hosty